ΟΙΚΟΥΜΕΝΗ

Μουσείο & Ακαδημία Παιδικής Τέχνης - Museum & Academy of Children's Art

Χορηγός

Αποκλειστικός Χορηγός

Follow Us

  

7η Biennale 2016-2017 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

  7th_bien_afisa

THE CHILDREN’S ART ACADEMY AND MUSEUM OIKOUMENI

THE PRAISES OF 7th BIENNALE OCTOBER 2016

Xanthi Thrace

 GREECE

 

 

Πρώτα βραβεία Ελλάδας

 

0302_Παπαζαρίφη Έλενα_8_Αθήνα_Ελλάδα

0304_Μηλωνάς Δημήτρης_8_Αθήνα_Ελλάδα

0305_Ιωσηφίδης Γιώργος_8_Αθήνα_Ελλάδα

0307_Δρίβα Μαρία_7_Αθήνα_Ελλάδα

0308_Βρανοπούλου Ναταλία_8_Αθήνα_Ελλάδα

0329_Γαλαντζίδου Βερονίκη_11_Θεσσαλονίκη_Ελλάδα

0378_Καμπάνης_Κλώνης_5_Επανομή_Ελλάδα

0394_Ιωαννίδου_Μαρία_12_Επανομή_Ελλάδα

0395_Γραμμένου_Αργυρή_17_Επανομή_Ελλάδα

0411_Ακαλίδης_Ιωάννης_5_Τριανδρία_Ελλάδα

0412_Γεροθανάση_Ελένη_13_Θέρμη_Ελλάδα

0414_Τρανσβαλίδου_Μαριάνθη Ευαγγελία_14_Θέρμη_Ελλάδα

0423_Χαλαμανδάρη_Μυρτώ_5_Άλιμος_Ελλάδα

0448_Κώστης_Αριστοτέλης_9_Αλεξανδρούπολη_ελλάδα

0460_Καγούδη_Ελισάβετ_7_Αλεξανδρούπολη_Ελλάδα

0480_Αμίρ_Αλί Χουσαϊνί_8_Αλέξανδρούπολη_Ελλάδα

0769_Άννα Μαρία Πράντζου_12_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0770_Νέλη Σωτηροπούλου_8_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0772_Θεοφανώ Πράντζου_8_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0777_Μάρθα Χουρπουλιάδου_10_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0778_Μαρία Διαμαντή_12_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0785_Βασιλική Ελένη Θανογλου_9_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0786_Δέσποινα Χαριζάνη_13_ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0787_Μαριλένα Καμάνικα_13_ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0788_Μυρσίνη Νανά_10_ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0789_Αικατερίνη Αρώνη_8_ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0791_Αλέξανδρος Κέκος_11_ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0793_Άννα Κατερίνα Κυριακίδου_14_ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0796_Αντελίνα Γκικόλα_15_ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0797_Κωνσταντίνα Δανδίνη_15_ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0800_Ιάσονας Φωτιάδης_10_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0817_Λουίζα Μαργαρίτη_12_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0830_Αναστάσιος Μάρκου_10_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0902_Ελένη Παχιακου_15_Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0919_Γεώργιος Μαμουζέλος_6_ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0923_Οδυσσέας Θεοδωράτος_16_ΓΕΡΑΚΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0924_Βάλια Κανάρη_11_ΜΥΚΟΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0926_Βασιλική Καραγιαννάκη_11_ΜΥΚΟΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0930_Γωγώ Λαζάρου_10_ΜΥΚΟΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0931_Διονύσης Ρουμελιώτης_11_ΜΥΚΟΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0934_Φωτεινή Ζήτση _10_ΜΥΚΟΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0939_Δανάη Ράπτη_8_ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0940_Παναγιώτης Νικολαΐδης_11_ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0942_Ιωάννης Πιπιλιός_11_ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0952_Μαρία Καραγεώργη_10_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0953_Αντριάνα Μαρία Λιάλιου_15_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0957_Μαρία Μυλωνά_7_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0991_Χριστίνα Μαργαρίτη_16_ΡΟΔΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1007-1008_ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ_Νηπιαγωγείο Ευμοίρου_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ (Τιμητική συμμετοχή)

1011_Παναγιώτης Μαρκόπουλος_14_ΤΡΙΠΟΛΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1019_Αικατερίνη Φυτίλη_14_ΠΕΙΡΑΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1020_Μιχαήλ Ντγκεμπουάτζε_15_ΠΕΙΡΑΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1027_Άγγελος Κωτσόπουλος_15_ΤΡΙΠΟΛΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1032_Ναταλία Βαφειάδη_10_ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1048_Δημήτριος Ταξιάρχης Τζέκος_6_ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1050_Αναστασία Κούτσουρα_12_Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1062_Ίρις Καλτσογιάννη_12_ΑΙΓΙΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1067_Χριστίνα Μοσχόβη_11_ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1088_Δήμητρα Μπαθρέλλου_15_ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1115_Μαρία Οντίλ Κρητικού_15_ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ_ΕΛΛΑΔΑ

1138_Βασιλική Ανδρεάκη_13_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ_ΕΛΛΑΔΑ

1158_Ολυμπία Ασλανίδου_11_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1159_Μαρία Κλωναρίδου_5_ΜΕΓΙΣΤΗ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ_ΕΛΛΑΔΑ

1164_Αρτεμήσια Καλλονα_11_ΜΕΓΙΣΤΗ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ_ΕΛΛΑΔΑ

1177_Μαριάνθη Χειμωνα_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1178_Εμμανουέλα Αχμετι_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1188_Αντωνία Οικονόμου_10_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1196_Ανδρέας Καρακάσης_12_ΟΒΡΥΑΣ ΠΑΤΡΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1217_Μαριάννα Πολυζούλη_11_ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1218_Κωνσταντίνος Κορκοβέλος_11_ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1233_Ευρυδίκη Παλατου_16_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1245_Χοντάι Αουρέλ_16_ΚΡΕΣΤΕΝΑ ΗΛΕΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1250_Θεόδωρος Κροκίδης_12_ΑΧΑΡΑΒΗ ΚΕΡΚΥΡΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1254_Κωνσταντίνος Βεδουράς_11_ΑΧΑΡΑΒΗ ΚΕΡΚΥΡΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1260_Νικηφόρος Γούτας_7_Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1264_Ελένη Περγαμαλη_13_ΒΟΥΝΑΡΑΚΙ ΜΥΤΙΛΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1302_Βασιλική Πάντσιου_7_ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1315_Ρέα Τσουκαλά_ _ΚΕΡΚΥΡΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1326_Μαρία Προτσένκο_14_ΠΕΙΡΑΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1329_Αντι Αβντιάι_17_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1330_Μαρία Ναταλί Δούκα_10_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1332_Ελεάννα Θωμαδάκη_16_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔA

1333_Θεοδώρα Θωμαδάκη_14_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1334_Ελένη Καλαϊτζάκη_13_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1335_Λυδία Μπερέτη_12_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1337_Σωτηρία Κονδυλά_11_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1340_Ευαγγελία Μεταξάκη_8_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1347_Νίκος Ηλιάδης_ _ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1351_ΟΜΑΔΙΚΟ ΕΡΓΟ_9_ΑΙΓΙΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ (Τιμητική συμμετοχή)

1361_Ιωάννης Μπιτούνης_9_ΜΠΟΔΟΣΑΚΕΙΟ_ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1369_OΜΑΔΙΚΟ ΕΡΓΟ_6_ΡΟΔΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ (Τιμητική συμμετοχή)

1390_Δημήτρης Ριζούλης_8_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1392_Χαρά Πετράκη_8_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1396_Ιωάννα Πετυχάκη_9_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1400_Νεκτάριος Κεγκέρογλου_11_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1402_Κορίνα Κυριακή Κοντορουχά_12_ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1403_Μαριαλένα Αναστασίου_11_ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1414_Παναγιώτης Βαλάντης Σπανός_9_ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1422_Βανέσα Αρσενιάδη_13_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1424_Ευαγγελία Γριζανίτη_16_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1428_Άλκης Μπουρνάζος_15_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1439_Δέσποινα Ειρήνη Τριανταφυλλίδου_7_ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΑΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1443_Ναυσικά Γκοτζαμάνη_15_ΣΥΡΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1444_Ειρήνη Χαλαμπαλάκη_9_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1447_Νικόλαος Σακελλαρίου_11_ΚΑΤΕΡΙΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1457_Κίτσιου Στέλλα_7_ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ_ΕΛΛΑΔΑ

1458_Σβαρτζκοπφ Σοφία_11_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1459_Καζόγλου Κατερίνα_12_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1462_Γκαράνη Κυριακή__ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1463_Χριστοφορίδου Μαρία_7_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ 

1464_Σεμπελίδης Γεώργιος_11_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1465_Παπτσίκη  Δόμνα_11_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ  

1466_Σμαράγδα  Μένη_10__ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1467_Μάστορα Χρύσα_9_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ 

Νεστορίδης Κωνσταντίνος_10_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Νεστορίδης Τηλέμαχος_12__ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Έλενα Ζερενίδου_10_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Χριστίνα Κούτρα_10_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Μαρίνα Συρακούλη_7_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Χρυσαλία Αμανατιάδου_8_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Βασίλης Κούτρας_10_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Μιχαέλα Κρασνίδου_6_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Κωστής Ζερενίδης _9_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Κορίνα Καλλαντζή_12_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Κουλέντζας  Χρήστος_5_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Μουμτζάκη Αναστασία_ 6_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Βαφείδου Μυρτώ_6_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

 

Δεύτερα βραβεία Ελλάδας

0300_Γκιζελή Σιμόνη_9_Αθήνα_Ελλάδα,

0301_Μάρκου Βάσια_8_Αθήνα_Ελλάδα

0303_Κούκου Βανέσα_8_Αθήνα_Ελλάδα

0306_Ζάχου Μαριάνθη_10_Αθήνα_Ελλάδα

0320_Παπαδοπούλου Τάνια_7_Αγγελοχώρι_Ελλάδα

0335_Χριστοφορίδης Σταύρος_11_Θεσσαλονίκη_Ελλάδα

0381_Τάλος_Νίκος_7_Επανομή_Ελλάδα

0383_Τράνη_Μαρία_11_Επανομή_Ελλάδα

0393_Ιωαννίδου_Χριστίνα_12_Επανομή_Ελλάδα

0403_Σκενδέρλης_Δημήτρης_10_Ορεστιάδα_Ελλάδα

0404_Σαρρίδη_Μαριάνθη_11_Ορεστιάδα_Ελλάδα

0429_Δελή Χασάν Αλή Σερχάτ_Κομοτηνή_Ελλάδα

0431_Σουλεϊμάν_Χουσεΐν Μουσταφά_Κομοτηνή_Ελλάδα

0433_Ταχίρ_Σαλίμ_Κομοτηνή_Ελλάδα

0447_Καρασάββα_Λυδία_9_Αλεξανδρούπολη_Ελλάδα

0721_Βασίλειος Ρομπότης_9_ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0744_Δέσποινα Καμπάνη_10_ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0771_Βασιλική Αμαξοπούλου_10_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0773_Μελίνα Σειρινάκη_8_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0780_Νικόλαος Ναλτσας_6_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0784_Αναστασία Χριστοφορίδου_9_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0798_Ειρήνη Χριστοδούλου_14_ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0805_Έλενα Γανοχωρίτη_10_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0831_Γεώργιος Πάντος_10_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0936_Αλεξάνδρα Ανδρόνικου_10_ΜΥΚΟΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0941_Θεοδώρα Γρηγοριάδου_11_ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0945_Χρύσα Νικολαΐδου_9_ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0960_Μυρτώ Καπνιστή _13_ΨΥΧΙΚΟ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1016_Μαρία Σαρδέλη_6_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1023_Άγγελος Πέτρου_5_ΙΩΑΝΝΙΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ,

1038_Αλέξανδρος Κουτσοχερίτης_10_ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1076_Ελευθερία Θεοφίλου_10_ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1093_Ναταλία Στεροπούλου_13_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1094_Φωτεινή Στεροπούλου_13_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1113_Μαρία Γκαλίτση_15_ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ_ΕΛΛΑΔΑ

1116_Κωνσταντίνα Μανθοπούλου_15_ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ_ΕΛΛΑΔΑ

1124_Χρήστος Παπανικολάου_11_ΙΩΑΝΝΙΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1170_Μαρία Σκούρα_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1172_Κωνσταντίνα Καραμέρη_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1175_Εύα Διαμαντοπούλου_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1179_Ειρήνη Υφαντή_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1190_Δήμητρα Πιλαφτσή_11_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1197_Χριστίνα Ευαγγελάτου_10_ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1207_Γεώργιος Μπαλάσκας _10_N. MΗΧΑΝΙΩΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1208_Μαριάννα Μπικάκη_16_ΕΙΔ. ΑΓΩΓΗ_ΗΡΑΚΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1216_Ζωή Μαρία Αθανασιάδου_11_ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1226_Μαριλένα Γαβαλά_15_ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1229_Διονυσία Κράνη_8_Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1238__ΑΡΙΔΑΙΑ ΠΕΛΛΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1244__ΑΡΙΔΑΙΑ ΠΕΛΛΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1248_Φάντια Αχμέντ_11_ΑΡΙΛΛΑ ΚΕΡΚΥΡΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1261_Τηλέμαχος Χατζηβέης_8_Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1270_Ραφαέλ Τατακη_10_ΒΟΥΝΑΡΑΚΙ ΜΥΤΙΛΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1280_Δήμητρα Κουρογένη_11_ΒΟΥΝΑΡΑΚΙ ΜΥΤΙΛΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1286_Αναστασία Κραβαρίτη_9_ΙΣΤΙΑΙΑ ΕΥΒΟΙΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1295_Βαγγέλης Νόλας_7_ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1299_Κατερίνα Γιόντζη_7_ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1341_Καλλιόπη Τρουλινου _7_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1342_Ντέα Χαντίλη_11_ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΚΦΡΑΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1345_Σταύρος Ιωάννιδης_10_ΚΟΛΧΙΚΟ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1354_Μαρίνα Στρατηγού_12_ΑΓ. ΑΣΩΜΑΤΩΝ ΑΙΓΙΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1358_Αικατερίνη Μωυσίδη_12_ ΠΑΤΡΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1384_Δημήτρης Γκανατσας_11_ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ_2_ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1387_Σοφία Τζιούρα_10_ΔΙΑΒΑΤΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1395_Μαρίνα Παπανδρουλάκη_8_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1397_Ιόλη Βλάχου_10_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1398_Κωνσταντίνιος Κώτσης_10_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1409_Μάριον Μίχα_10_ΑΙΓΙΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1412_Γεωργία Κούτρα_6_ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ_ΑΘΗΝΑ

1418_Δανάη Δανοπούλου_8_ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1429_Χρήστος Γαλάνης_13_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1433_Έμη Στεργίου_13_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1442_Γεώργιος Σαπρίκης_12_ΑΡΤΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1446_Ελένη Νικολιδάκη_11_ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΡΗΤΗ

1451_Αναστασία Παπαγιάννη_8_ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1460_Βορβώτα Ιωάννα_12_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1461_Τσχοβρέμποβ Ατσά_14_ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Αλέξης Παπαλεξίου_8_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Βασιλική Μπιζιάνη_6_ ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Χρυσένια Δρούγκα Καμπάκη_6_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Ελεάνα Ραΐζη_6_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Αχιλλέας Αμανατιάδης_10_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Χριστόδουλος Αποστολίδης_7_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

Αρετή Καραμπελίδου_7_ΞΑΝΘΗ_ΕΛΛΑΔΑ

 

Τρίτα βραβεία Ελλάδας

0311_Τζόρβας Γιώργος_7_Αθήνα_Ελλάδα

0317_Παπαδοπούλου Ζωή_8_Αγγελοχώρι_Ελλάδα

0331_Όμο Όλγα Ίβιε_8_Θεσσαλονίκη_Ελλάδα

0344_Κωτιάδου Αναστασία_9_Λαγυνά_Ελλάδα

0375_Κουπανίτσα_Μαρία_13_Επανομή_Ελλάδα

0377_Θεοχαρίδου_Νικολέτα_9_Επανομή_Ελλάδα

0382_Σιάμου_Μυρσίνη_11_Επανομή_Ελλάδα

0397_Παύλου_Κωνσταντίνος_11_Ιωάννινα_Ελλάδα

0402_Μηλίκας_Κωνσταντίνος_10_Ορεστιάδα_Ελλάδα

0419_Παπαδοπούλου_Χριστίνα_12_Επανομή_Ελλάδα

0420_Αργυρο_Αικατερίνη_15_Λάρισα_Ελλάδα

0442_Πανταχός_Νικόλαος_10_Εύοσμος_Ελλάδα

0467_Δημητριάδης_Χαράλαμπος_6_Αλεξανδρούπολη_Ελλάδα

0468_Κωσταντιάν_Ιωάννα_9_Αλεξανδρούπολη_Ελλάδα

0475_Ανθόπουλος_Κωνσταντίνος_8_Αλεξανδρούπολη_Ελλάδα

0491_Παπαδοπούλου_Ευαγγελία_8_Αλεξανδρούπολη_Ελλάδα

0493_Καλαϊτζής_Θεόδωρος_6_Αλεξανδρούπολη_Ελλάδα

0494_Φίλιου_Ραφαηλία Μαρία_10_Εύοσμος_Ελλάδα

0746_Χρήστος Κ._6_ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0758_Σοφία Ρ._6_ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0760_Δημήτρης Β._6_ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0776_Ελπίδα Διαμαντή_7_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0779_Μανώλης Χριστόπουλος_11_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0782_Αστέριος Πράντζος_11_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0783_Ιωάννα Παρασκευή Πράντζου_6_ΧΑΡΙΛΑΟΥ_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

0794_Αθηνά Γκαγκανιάρα_13_ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0799_Κυριακή Βαρδάκα_15_ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0803_Φωτεινή Ζιμπή_10_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0804_Κωνσταντίνος Μπέης_10_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0897_Ντεμίσια Πράπα_10_ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

0903_Σταμάτης Χαλικός_8_ΚΑΛΥΜΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0910_Καλλιόπη Χαντιζά Μπαντουϊ_7_ΚΑΛΥΜΝΟΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0943_Κατερίνα Μερεντίτη_8_ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0946_Έλενα Χαβαμάκη_15_ΠΥΛΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0947_Ευάγγελος Κάτσιος_9_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0949_Φωτεινή Κουτσιάη_11_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0956_Αγγελική Λάζου_10_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0958_Δήμητρα Κολτσάκη_8_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0959_Βασιλική Υπερηφάνου_11_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0961_Μαριάννα Παπαδοπούλου_9_ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0968_Πασχάλης Μπόζιας_9_ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑ θΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0986_Μάξιμος Σεφερίδης_6_ΕΥΟΣΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

0990_Θεοφανία Παπαγεωργίου_10_ΒΕΛΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

0995_Γεράσιμος Κρητικός_10_ΕΚΑΛΗ ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1039_Νικόλαος Ζησόπουλος_10_ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1102_Ευτυχία Φανή Μιμογλου_13_ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ_ΕΛΛΑΔΑ

1106_Χρυσή Γιαβάνογλου_13_ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ_ΕΛΛΑΔΑ

1111_Ειρήνη Φουαση_13_ΕΡΜΟΥΠΟΛΗ ΣΥΡΟΥ_ΕΛΛΑΔΑ

1143_Παναγιώτα Φυσέκη_13_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ_ΕΛΛΑΔΑ

1148_Δημήτριος Μπουλακος_13_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ_ΕΛΛΑΔΑ

1150_Ραφαήλ Σουλιώτης_13_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ_ΕΛΛΑΔΑ

1153_Κωνσταντίνος Βλάχος_14_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ_ΕΛΛΑΔΑ

1155_Παρασκευή Σεμέλη Ζαρμακούπη_14_ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ_ΕΛΛΑΔΑ

1162_Παναγιώτης Καμπότσης_8_ΜΕΓΙΣΤΗ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ_ΕΛΛΑΔΑ

1165_Νικόλαος Καραβελατζης_13_ΜΕΓΙΣΤΗ ΚΑΣΤΕΛΛΟΡΙΖΟ_ΕΛΛΑΔΑ

1168_Παναγιώτα Σακκά_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1181_Κωνσταντίνα Ντζιαβού_ΜΑΚΡΑΚΩΜΗ ΦΘΙΩΤΙΔΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1222_Μεταξία Δερεμπεη_11_ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1224_Ραφαήλ Τσορμπατζόγλου_7_ΣΑΠΕΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1227_Αντιγόνη Κολυβιονάκη_15_ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1236_Στεφανία Αντωνιάδου_16_ΚΑΒΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1292_Σελένα Μπατρακούλη_7_ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΛΑΡΙΣΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1321_Ελένη Βασιλόπουλου_6_ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1324_Ελένη Θεοδοσίου_9_ΣΥΚΙΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1325_Κατερίνα Παπανάγνου_11_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1328_Φίλιππος Παρασύρης_6_ΡΕΘΥΜΝΟ_ΚΡΗΤΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1364_Γεώργιος Χαΐνης_9_ΜΠΟΔΟΣΑΚΕΙΟ_ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔ

1366_Δωροθέα Τσολακίδου_6_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1367_Χριστίνα Τσαμπάζη_6_ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1371_Χαρά Κουρούσια_11_ΚΙΑΤΟ_ΕΛΛΑΔΑ

1375_Ευάγγελος Γκοβερίνος_6_ΑΛΙΜΟΣ ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1382_Μιχαέλα Μουστάκη_6_ΚΥΨΕΛΗ ΑΘΗΝΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1383_Λέπουρι Ραφαέλα_15_ΞΗΡΟΛΙΜΝΗ ΚΟΖΑΝΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1386_Όλγα Κεραμέως_11_ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ_2_ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1394_Μαρία Ευαγγελία Ζαρίφη_9_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1399_Ελένη Λεμονάκη_10_ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1404_Ελένη Δέδε, Θάλεια Οικονομοπούλου_11_ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1406_Ηρακλής Τρουγκάκος, Φοίβος Τλούπας_12_ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1416_Βάσια Ταραντίλη_7_ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1417_Δημήτρης Κατσιμπούλας_9_ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1420_Άντζελα Μουσάι_13_ΚΡΥΟΝΕΡΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

1434_Κωνσταντίνος Μαντζάνας_12_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1436_Μαρία Ερωτοκρίτου_10_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1437_Γεωργία Γκορόντοβα Καντζά_15_ΤΡΙΚΑΛΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1440_Εβελίνα Μάγγου_6_ΑΡΤΑ_ΕΛΛΑΔΑ

1450_Άννα Κωτσίρη_6_ΑΛΙΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗ_ΕΛΛΑΔΑ

1455_Αναστασία Πυργιωτάκη_12_ΔΕΡΒΕΝΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ_ΕΛΛΑΔΑ

 

ΒΡΑΒΕΙΑ ΞΕΝΩΝ ΧΩΡΩΝ

AWARDS FOREIGN COUNTRIES

 

1st praises 7th BIENNALE

              AZERBAYIJAN

2001_Askerli Murad_15_LENKORAN_AZERBAYIJAN

2004_Husenzade Tural_14_LENKORAN_AZERBAYIJAN

2005_Rzazadeh Shariyar_14_LENKORAN_AZERBAYIJAN

2012_Husaynova Nurana_15_LENKORAN_AZERBAYIJAN

2014_Sakina Agazada_8_LENKORAN_AZERBAYIJAN

2041_Mansurova Lala_11_BACU_ _AZERBAYIJAN

2049_Nasibova Leyla Arzu_10_BAKU_ _AZERBAYIJAN

2057_Fidan Gasimova_10_SUMGAIT_AZERBAYIJAN

2063_Lamiyya Hashimova_12_SUMGAIT_AZERBAYIJAN

2068_Shabnam Karimova_14_SUMGAIT_AZERBAYIJAN

2075_Gasimzade Emine Farhad_15_BILASUVAR_AZERBAYIJAN

2094_Mursalova Gunay_11_SUMGAYIT_AZERBAYIJAN

2115_Zinyat Axundova_12_BACU_ _AZERBAYIJAN

2116_Tunar Rashidli_9_BACU_ _AZERBAYIJAN

2124_Said Mirzoyev_10_BACU_ _AZERBAYIJAN

2130_Riyad Javadov_13_BACU_ AZERBAYIJAN

2134_Amal Saftarov_12_BACU_ _AZERBAYIJAN

2154_Amina Ismailzade_13_BACU_ _AZERBAYIJAN

2177_Mahmudov Rashad Rasim_12_BACU

2178_Nisteliyev Nusa Elmar_14_BACU_ AZERBAYIJAN

2182_Fidan Anzurova_16_BACU - AZERBAYIJANBACU_

2185_Dunyamaliyev Elchin Azar_15_SUMGAYIT_AZERBAYIJAN

2191_Babayeva Fatima_14_ZAGATALA_AZERBAYIJAN

2273_Babayeva Lamiya Bextiyar_16_QUBA_AZERBAIJAN

2278_Qaribov Sayyad Rafiq_14_QUBA_AZERBAIJAN

2281_Fuad Anzurov_11 _AZERBAIJAN

2284_Zagatala Rayon_AZERBAIJAN

 

BULGARIA

0008_Martin Stamenov_5_CHERVEN BRYAG_BULGARIA

0011_Aneta Filipova_11_WELIKO TYRNOVO_BULGARIA

0021_Teodor Karev_7_STAMBOLIYSKI PLOVDIV_BULGARIA

0028_Zoia Garneva_8_STAMBOLIYSKI PLOVDIV_BULGARIA

0046_Elizabeta Kazale_7_STARA ZAGORA_BULGARIA

0050_Veselina Ognianova Ivanova_13_TARGOVISHTE_BULGARIA

0052_Adriana Hristova Angelova_13_TARGOVISHTE_BULGARIA

0055_Tsvetelin Tsvyatkov_16_TARGOVISHTE_BULGARIA

0061_Sevginar Sali_14_DOBRICH_BULGARIA

0070_Christa Stefanova Nangova_12_ROUSSE_BULGARIA

0071_Angelica Rosenova Stoyanova_13_ROUSSE_BULGARIA

0072_Kalina Ognianova Hristova_14_ROUSSE_BULGARIA

0080_Radimira Koeva_14_DIMITROVGRAD HASKOVO_BULGARIA

0094_Matey Georgiev _5_SEVLIEVO_BULGARIA

0095_Nevena Galabova_6_SEVLIEVO_BULGARIA

0100_Epeptonora Plamenova Kirekchieva  _16_KARDJIALI_BULGARIA

0101_Elena Mazneva_13_BOURGAS_BULGARIA

0102_Gabriela Dimitrova_17_BOURGAS_BULGARIA

0103_Petkova Lora Georgieva_11_LOVECH_BULGARIA

0105_Petkova Patrisiya Tihomirova_9_LOVECH_BULGARIA

0106_Petkova Elena Nikolaeva_8_LOVECH_BULGARIA

0107_Nevyanova Preslava Petrova_12_LOVECH_BULGARIA

0109_Veskova Vanesa Nikolaeva_14_LOVECH_BULGARIA

0111_Dilkova Viktoriya Diyanova_10_LOVECH_BULGARIA

0112_Nikolova Kameliya Danailova_12_LOVECH_BULGARIA

0128_Niya Georgieva_6_NOVA ZAGORA_BULGARIA

0129_Denitsa Dimitrova_6_NOVA ZAGORA_BULGARIA

0138_Stanislava Parashkevova_12_PLEVEN_BULGARIA

0152_Nikola Plamenov Marinov_11_LOVECH_BULGARIA

0153_Alba Maria Palmieri_11_LOVECH_BULGARIA

0158_Olga Ilianova Ilieva_13_LOVECH_BULGARIA

0160_Mariela Milenova Ingleska_13_LOVECH_BULGARIA

0161_Gloria Miroslavova Boneva_14_LOVECH_BULGARIA

0171_Simona Koleva_12_VARNA_BURGARIA

 

GERMANY

71H9- KATERINA TARATORA NURNBERG GERMANY

X-71H6- GOUSI LAMPRINI -8AGE- NURNBERG GERMANY

-71H6- GOUSI LAMPRINI -8AGE- NURNBERG GERMANY

0245_Παναγιώτα Παρασκευοπούλου_15_DORTMUND_GERMANY

 

SLOVENIA

0180_PatrikVrabec_7_DUTOVLJE_SLOVENIA

0184_Silvia Peca_7_DUTOVLJE_SLOVENIA

0186_Jerneja Jekse_6_DUTOVLJE_SLOVENIA

0190_Danijel Brundula_7_DUTOVLJE_SLOVENIA

0191_Martin Slavec_7_DUTOVLJE_SLOVENIA

0198_Karmen Majcen_10_ROGASOVCI_SLOVENIA

0200_Ana Benkic_12_ROGASOVCI_SLOVENIA

0203_Emma Kuzmic_10_ROGASOVCI_SLOVENIA

0206_Jan Zrim_14_ROGASOVCI_SLOVENIA

0207_Noah Kuzmic_13_ROGASOVCI_SLOVENIA

 

LATVIA

0216_Katrina Dislere_10_TUKUMS_LATVIA

0217_Estere Pira_4_TUKUMS_LATVIA

0221_Karlis Mitenbergs_8_TUKUMS_LATVIA

0222_Elizabete Jansone_8_TUKUMS_LATVIA

 

CRΟΑΤΙΑ

0224_Klara Meterize_ CRΟΑΤΙΑ

 

KUWAIT

4002_Al Zain Khalid Mohd Al Ghanim_17_AL ASIMA_KUWAIT

4003_Ghosoon Fayez_14_ KUWAIT

4005_Ghaida Mahmoud_14_ KUWAIT

4007_Ahmed Saleh Eshwi Alenezi_17_FARWANYA_KUWAIT

4012_Abdullah Jarah Al Marbi_ KUWAIT

4019_Fatma Fathel Al Majadi_11_MUBARAK AL KABEER_KUWAIT

4020_Ghalya Saim Al Ajmy_11_MUBARAK AL KABEER_KUWAIT

4030_Anfal Bo Hamad_19_AMEA_SALWA_KUWAIT

4034_Latifa Abdulmohssen_17_ _KUWAIT

4035_Danah Alsairafi_12_ _KUWAIT

4036_Tuka Rachwani_17_ _KUWAIT

4037_Shaymaa Mostafa Hassani_16_ _KUWAIT

4038_Batool Mohammed_14_ KUWAIT

4042_Nada Abdallah Sobhi_9_AL JAHRA_KUWAIT

4046_Abrar Albandiry_16 _KUWAIT

 

 INDIA

-26H2- A.SANTAY -10AGE- KAKATIYA NAGAR, HYDERABAD INDIA

FC15-29 ARNO BAHATTACHARYA  10 AGE NAVI MUMBAI  INDIA

26H21- K.RATESH -11AGE- KAKATIYA NAGAR, HYDERABAD INDIA

FC15-6 KINTJAL 12 AGE  NAVI MUMBAI INDIA

FC 15-17 ANUSHKA PAL 7 AGE -NAVI MUMBAI INDIA

 

KOREA

44H7-YUN JU CHE -6AGE- SEOUL KOREA

44H8- SUNHA PARK -7AGE- SEOUL KOREA

44H12- SHIN KYU KANG -8AGE- SEOUL KOREA

44H25- SANG HEON LEE -7AGE- SEOUL KOREA

44H33- JAE HUN AN -5AGE- SEOUL KOREA

44Η54- ΣΟΥΟΝΓΚ ΖΟΥ ΖΩΟΝ -11AGE- SEOUL KOREA

FC17-30 CHAE RIM LEE 6AGE  ANGSUNG KOREAF

C17-32 SE RIM HONG 6AGE  ANGSUNG KOREA

 

LIBANO

ELENI  PANAGIOTOU age 11 LIBANO

 

MOZAMBIQUE

X-61H1- MARIA SALOME MANUELEVNA ALVES -13AGE-

MAPUTO MOZAMBIQUE

61H7- KATIA FILIPA LEMOS DE SOUSA -14AGE- MAPUTO MOCAMBIQUE

 

SAUTH AFRICA

X-47H7- LOUISE BRINK -10AGE- KLERKSDORP SAUTH AFRICA

 

CHAD

8. 019. HALIME NADIA 7 CHAD

 

PERU

X-58H19- DANIELA CONTRERAS RODRIGUEZ -11AGE- LIMA PERU

58H17- VERONICA CONTRERAS RODRIGUES -14AGE- LIMA PERU

 

CANADA

50H2- TYLER CAMERON -4AGE- ONTARIO CANADA

50H25- NATHAN CAMERON -4AGE- ONTARIO CANADA

 

SWEDEN

X-63H5- ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΡΒΑΝΙΤΗ -9ΕΤΩΝ-GOTEBORG SWEDEN

 

BELGIUM

8.378. MARIAN FERMER 13 age BELGIUM

 

PORTUGAL

62H13- CLAUDIA VANESSA DA COSTA BIERANTE -13AGE- REDONTO EVORA    PORTUGAL

62H32- ANDRE FILIPE MARTINS CAEIRO -15AGE-REDONDO EVORE PORTUGAL

62H2- MARCO MIGUEL MATALOTO JEREMIAS -15AGE-REDONDO PORTUGAL

X-62H28- JOANA SOFIA DAMAS SIQUENIQUE -13AGE-REDONTO PORTUGAL

 

JORDAN

10. 012. CINAMOON EL SALAH  14 age

 

INDONESIA

10.009KATTI NALDI 6age JAKARTA INDONESIA

 

CHINA

10.234   CALO GYAN 7 age BEIJING CHINA

10.239  YIANG SOU 10  age BEIJING CHINA

 

GUATEMALA

10.111. MARIA  MARTINO DIECO 15age

 

JAPAN

10.230. MIC CHANG 15age HIROSHIMA

 

ECUADOR

10.020.  LOPEZ PIKACHU PANDERA 12age

 

COSTA RICA-SAN SOSE

10.008.  MAKRITA SOLORES 15 age

 

VIETNAM PNOM  PENH

MARI CHANG 8-AGE

 

CAMBODIA

MARI CHANG 8 age 

 

TOURKMENISTAΝ

N AYSE OUZBEK 12  age

 

URUGUAY

TEELA CECILIA JABARI 11 age URUGUAY

 

ALBANIA

TIRANA - ALIA KIRLETSIK 15 age ALBANIA

 

ZAMBIA

WINDHOEK BABETEE  BAO  age11  ZAMBIA

 

MOZAMBIQUE

X-61H2- BARBARA SIMOES NANKIM -16AGE- MAPUTO MOZAMBIQUE

 

ARMENIA

ΝΙΝΑ ΟΒΑΝΙΣΙΑΝ  12 age  EREVAN

 

CUBA

Χ-24H2- SOFIA PEDRERA GONJALEJ -10AGE- HAVANA CUBA

 

2nd praises, 7th BIENNALE


AZERBAYIJAN
2002_Ramazanli Rashad_14_LENKORAN_AZERBAYIJAN
2008_Kamala Cavadzadech_13_LENKORAN_AZERBAYIJAN
2022_Ismayilov Mirismayil_11_BACU_The Gymnasium of Arts_AZERBAYIJAN
2027_Aslanova Laman_19_BACU_The Gymnasium of Arts_AZERBAYIJAN
2040_Maharramov Agacavad_9_BACU_The Gymnasium of Arts_AZERBAYIJAN
2043_Ahmadova Lala Maksim_13_BAKU_School Iyceum 220_AZERBAYIJAN
2051_Qojayeva Afeliya Etibar_16_BAKU_School Iyceum 220_AZERBAYIJAN
2060_Narmin Madjidli_16_SUMGAIT_AZERBAYIJAN
2061_Yegana Abbasova_13_SUMGAIT_AZERBAYIJAN
2065_Gyunel Djabbarova_15_SUMGAIT_AZERBAYIJAN
2070_Elvira Gyozalova_13_SUMGAIT_AZERBAYIJAN
2071_Sara Gadimova_12_SUMGAIT_AZERBAYIJAN
2085_Camalov Akber Kurban_10_SUMQAYIT_AZERBAYIJAN
2091_Gafarzade Zulfiyye_11_SUMGAYIT_AZERBAYIJAN
2110_Aliyeva Gozel_13_ _AZERBAYIJAN
2117_Leyla Ibrhimova_11_BACU_Fine arts Gallery_AZERBAYIJAN
2085_Camalov Akber Kurban_10_SUMQAYIT_AZERBAYIJAN
2129_Maryam Miralay_9_BACU_ _AZERBAYIJAN
2148_Kazimov Hikmet Araz_14_AZERBAYIJAN
2152_Aysel Abdullayeva_15_BACU_ _AZERBAYIJAN
2179_Amirli Gulxanim Rovshen_11_BACU_ AZERBAYIJAN
2183_Abdullayeva Aysu Mirza_7_BACU_ _AZERBAYIJAN
2187_Gurbanli Narmin Rafig_17_SUMGAYIT_AZERBAYIJAN
2196_Alizade Fatima_112_ZAGATALA_AZERBAYIJAN
2263_Mammadova Zahra Tofiq_14_BACU _AZERBAIJAN
2279_Abdullayeva Narmin _13_ Lenkoran_AZERBAIJAN

KUWAIT
4010_Fatma Al Sairafi_15_ KUWAIT
4014_Fatma Asaad Al Khder_10_AL SHAMIAH_KUWAIT
4016_Reem Soyd Alenazi_10_AL SHAMIAH_KUWAIT
4018_Nora Adel Albote Boteban_8_AL SHAMIAH_KUWAIT
4025_Ahmed Mohamed Nahy_17_FARWANYA_KUWAIT
4026_Noor Kathem Taqi_15 _KUWAIT
4040_Hala Yusuf_11_AL JAHRA_KUWAIT
4043_Hoor Abdulrasol_5_Aladan _KUWAIT
4047_Fatma Al Rashid_14_HAWALLY_KUWAIT
4051_Farah Hateem_14_ _KUWAIT


GERMANY
0238_Sofia Foinitsi_13_BERLIN_GERMANY
0242_Anna Maria Polyzou_13_BERLIN_GERMANY

SLOVENIA
0181_Ziga Semolic_7_DUTOVLJE_SLOVENIA
0183_Neza Kukanja_7_DUTOVLJE_SLOVENIA
0202_Vita Zrim_12_ROGASOVCI_SLOVENIA
0211_Sara Sihur_13_YUBYANA_SLOVENIA
0214_Spela Egajnar_13_YUBYANA_SLOVENIA

CROATIA
0225_ DIMHRTA SARKOF 5_STARI GRAD_CROATIA –

PEROU

2o CIELO MARIA ISABEL RAMIREZ ,9 AGE, PUENTE PIETRA, PEROU
2ο ROMINA ALEJANDRA, 10 AGE, LA MARINERA PEROU
2o KATERINA SARAI REBUENDIA, 15 AGE, COMAS, PEROU

BULGARIA
0005_Vivian Iakimova_6_CHERVEN BRYAG_BULGARIA
0027_Angelina Komitova_8_STAMBOLIYSKI PLOVDIV_BULGARIA
0043_Iliyana Mladenova_7_XACKOBO_BULGARIA
0048_Kaloyan Kirilov_6_STARA ZAGORA_BULGARIA
0054_Daniela Filipova_16_TARGOVISHTE_BULGARIA
0059_Nataliya Demir_11_DOBRICH_BULGARIA
0063_Aylin Ali_11_DOBRICH_BULGARIA
0067_Nikolay Enchev_6_ST. ZAGORA_BULGARIA
0073_Maria Martinova Genova_12_ROUSSE_BULGARIA
0085_Kaloyan Kostov_7_SEVLIEVO_BULGARIA
0091_Elitsa Peeva_6_SEVLIEVO_BULGARIA
0096_Trayana Vasileva_6_SEVLIEVO_BULGARIA
0104_Stoyanova Tsvetlena Vladislavova_7_LOVECH_BULGARIA
0108_Vasileva Svetlina Danailova_8_LOVECH_BULGARIA
0110_Pashkova Denitsa Nikolova_8_LOVECH_BULGARIA
0127_Raya Shotarova_6_NOVA ZAGORA_BULGARIA
0131_Denisa Ali Mehmed_6_NOVA ZAGORA_BULGARIA
0147_Daniel Milenov_11_POPOVO_BULGARIA
0154_Maria Milkova Pelovska_11_LOVECH_BULGARIA
0159_Andgelina Ludmilova Mateva_13_LOVECH_BULGARIA
0165_Atanas Krastev_6_SUNGURLARE BURGAS_BULGARIA
0175_Maria Velikova_9_DOBRICH_BULGARIA
0177_Simona Noneva_10_DOBRICH_BULGARIA
0231_Petar Petrov_7_SOFIA_BULGARIA

UKRAINE
-3H16- VIOLETTA BRIN -8AGE- ODESSA UKRAINE
-40H57- LUBA HOMICH -7 AGE- ODESSA UKRAINE
FC12-5 ΠΑΒΛΟΒΣΚΑΙΑ ΙΡΙΝΑ 8ΕΤΩΝ ΙΟΥΖΝΗ ΟΥΚΡΑΝΙΑ
3H9- NASTYA PROKOPENKO - 6AGE- ODESSA UKRAINE
3H-25) SVETA YEVSTIGNEYEVA -11AGE- KHARKOVSKIY REGIONS UKRAINE
FC18-5 NKITA POSTOPOVIKO 8AGE ODESSA UKRAINE
FC18-9 DANIEL IATSKAR 9AGE ODESSA UKRAINE

RUSSIA
-4H1- ULIANA MUCKHINA -17AGE- PETERSBURG RUSSIA
-4H34- MARINA PIKULO -17AGE- PETERSBURG RUSSIA
-19H11- SIYCHEVA NATASHA -6AGE- VOLGOGRAD RUSSIA
-21H18- ANZHELIKA TYUMENTSEVA -8AGE- SURGUT RUSSIA
-21H54- MAZLOEVA MADINA -10AGE- VLADIKAVKAZ RUSSIA
X FC9-5 ΑΛИНΑ ΦМИНΑ -7AGE- RUSSIA
X FC9-10 CИМΑΚΟΒΑ ИΗΗΑ -6AGE- RUSSIA
Χ -42H1- SOFIA GRIDASOVA -5AGE- KRASNODAR RUSSIA
-19H6- ARUTUNYAN KRISTINA -5AGE- VOLGOGRAND RUSSIA

LITHUANIA
-5H2- DEINA JANELIUNAITE -8AGE- PANEVEZYS LITHUANIA
-5H25- EDBARAS MATICKAS -14AGE- PANEVEZYS LITHUANIA
-5H33- FAUSTA NORKUNAITE -8AGE- VILNIUS LITHUANIΑ
-11H9- SIMONA BIVAINYTE -8AGE- DUSETOS LITHUANIA
-11H13- VOLTERYTE KRISTINA -12AGE- KAUNAS LITHUANIA
-13H6- ANASTASIYA APRNB -13AGE- VILNIUS LITHUANIA
-17H1- SAULE TAMASAUSKAITE-8AGE- LITHUANIA
FC10-11 MONIKA MILASAUSKAITE -9AGE- KAUNAS LITHUANIA
-5H7- GINTARE UOGINTAITE -15AGE- PANANEZYS-LITHUANIA

BELARUS
-6H12- AGNESE REINHOLDE -17AGE- TUKUMS LATVIA
-6H4- REINHOLDE -10AGE- TUKUMS LATVIA
-6H11- KRISTINE KIRSE -10AGE- TUKUMS LATVIA
-6H14- PAULA LORENCE -9AGE- TUKUMS LATVIA
-6H16- IEVA GOBA -8AGE- TUKUMS LATVIA
-45H12- PANITA VALTERA -14AGE- BAUSKA LATVIA
(56H-13) DASHA PUHLOVA -6AGE- VITEBSK BELARUS
(56H-19) ANNA SOKOLOVA -9AGE- VITEBSK BELARUS
(56H-21) POLINA FEDOSOVA 10AGE VITEBSK BELARUS


TURKEY
-10H18- TAHA BERK -10AGE- ANKARA TURKEY
-15H22- HANDE KARABINAR -11AGE- ADAPAZARI TURKEY
-15H24- ILGAZ KIRAN -9AGE- ANKARA TURKEY
-15H31- GOKCEOU JELICI -10AGE- ANKARA TURKEY
-15H32- CANSEL DINLER -11AGE- ANKARA TURKEY
-15H41- GUL IPEK ASLAN -12AGE- ANKARA TURKEY
-23H34- GULDONE BOLAT TURKEY

SLOVENIA

(56H-50) NIKA BOH -5,8AGE- LUBIANA SLOVENIA
-57H32- JASKA NINA -12AGE- SLOVENIA
-57H34- MAVSAR SARA -14AGE- SLOVENIA
-57H47- MIHA HENIGSMAN -17AGE- SLOVENIA
X-57H16- MATEJA COZ -16AGE- LIOUBIANA SLOVENIA
X-57H46- SUSANA BICANIC -11AGE- SEMIC SLOVENIA


KOREA
-44H39- JAE HYEON CHO -8AGE- KOREA
X -44H17- SAE KYUNG YANG -8AGE- SEOUL KOREA
-44H114- ΣΟΥ ΞΙΝ ΛΙ -7AGE- KOREA
X -44H20- JAE HWAN LEE -8AGE- SEOUL KOREA
FC17-25 SUNG HAK WOO 7AGE ANGSUNG KOREA
-28Η5- ΖΟΝΖ ΧΙΟΚ ΛΙ -5AGE- KOREA
FC17-8 JAE EUN LEE 10AGE ANGSUNG KOREA
-7H4- HAE SOO JUNG -6AGE- SOUTH KOREA
-7H5- JI SOO JUNG -7AGE- SOTH KOREA

INDIA

FC 15-2 SALO BOHSALE 8 AGE NAVI MUMBA INDIA
FC 15-26 RATNOTTAM 9 AGE NAVI MUMBAI INDIA
FC PRAKHAR BHARGAVA 14 AGE NAVI MUMBAI INDIA
FC 15- 31 RICHAA NAGI 10 ETVN NAVI MUMBAI INDIA

ROMANIA
X -46H23- NEAGU DIANA -12AGE- TARGOVISTE ROMANIA
-46H45- HEACSU ROXANA GEORGIANA -14AGE- TARGOVISTE ROMANIA
-46H60- CHIRANE ALEXANDRA -14AGE- TRAGOVISTE ROMANIA
-46H11- NICOLE STEFAN -13AGE- TARGOVISTE ROMANIA

 

3nd praises, 7th BIENNALE

 

SLOVENIA

0182_Abel Skerjanc_7_DUTOVLJE_SLOVENIA

0187_David Pavlovcic Sinkovic_7_DUTOVLJE_SLOVENIA

0193_Taja Partl_14_ROGASOVCI_SLOVENIA

0204_Sara Skerban_14_ROGASOVCI_SLOVENIA

0210_Gasper Predan_14_YUBYANA_SLOVENIA

0212_Lucija Suvela_10_YUBYANA_SLOVENIA

 

LATVIA

0219_Viktorija Gabriela Kneta_6_TUKUMS_LATVIA

 

PEROU

MARIA  MUNOZ  VENTOCILLA, 8 AGE, COMAS PEROU

POULA POJAS,  8 AGE, COMAS PEROU

PIERO STEFANO LUIS CANDERAS. 8 AGE, LA MARINERA   PEROU

TATIANA  AVELI  SOLORZANO  FENANDEZ , 1O AGE, LA  MARΙNERA PEROU

JOSE RAMON, RIVIERA,17 AGE, COMAS PEROU

JHONEY ALAMO SORIA, 14 AGE, COMAS PEROU

DIANA LOPEZ QUISPE,  16 AGE, COMAS PEROU

CARLA FABIANNA SOLORZANO FERANDER,7,AGE, PUENTE PIETRA, PEROU

ALEJANDRA EGOARIL CASTRO, 7 AGE, COMAS PEROU

 

AZERBAYIJAN

2006_Zumrud Abbaszadeh_13_LENKORAN_AZERBAYIJAN

2009_Akbar Quluzadeh_13_LENKORAN_AZERBAYIJAN

2028_Ibadullayeva Manzar_12_BACU _AZERBAYIJAN

2064_Fatima Ismayilova_13_SUMGAIT_AZERBAYIJAN

2066_Nigar Djafarova_10_SUMGAIT_AZERBAYIJAN

2076_Verilir Sireliyeva Zehra Ilkin_11_SHIRELIYEVA_AZERBAYIJAN

2083_Shalala Musayeva_11_SAMAKHY_AZERBAYIJAN

2104_Ahmadova Fatima Elcin_10_KURDAMIR_AZERBAYIJAN

2146_Elizade Cosqun Elxan Oglu_ _QAZAX_AZERBAYIJAN

2149_Zuleyxa Meherremova_16_GORANBOY_AZERBAYIJAN

2153_Nuray Hasanova_13_BACU_ AZERBAYIJAN

2180_Huseynzade Medine Rafayil_11_BACU_ AZERBAYIJAN

2181_Fuad Anzurov_11_BACU _AZERBAYIJAN

2184_Popova Sabina_14_BACU _AZERBAYIJAN

2188_Ilhama Pashayeva_12_ZAGATALA_AZERBAYIJAN

2254_Aysan Nazirova_ _Gakh region_AZERBAIJAN

2261_Nuray Aghayeva_8_BACU_ AZERBAIJAN

2262_Sibel Huseynzadeh_14_BACU _AZERBAIJAN

2271_Yaqubou Nicat Rustem_16_QUBA_AZERBAIJAN

 

BULGARIA

0024_Viktoria Todorova_7_STAMBOLIYSKI PLOVDIV_BULGARIA

0029_Katerina Zaneva_9_STAMBOLIYSKI PLOVDIV_BULGARIA

0032_Ivayla Chakmakova_6_XACKOBO_BULGARIA

0041_Diana Tetrova_7_XACKOBO_BULGARIA

0069_Bogomil Staikov_6_ST. ZAGORA_BULGARIA

0087_Devina Dyankova_7_SEVLIEVO_BULGARIA

0089_Sofiya Tetrova _6_SEVLIEVO_BULGARIA

0124_Maya Moteva _10_SOFIA_BULGARIA

0144_Vyara Stoyanova_7_POPOVO_BULGARIA

0169_Simona Kovacheva_12_VARNA_BURGARIA

 

SLOVENIA

0186_Jerneja Jekse_6_DUTOVLJE_SLOVENIA

0206_Jan Zrim_14_ROGASOVCI_SLOVENIA

 

LATVIA

0221_Karlis Mitenbergs_8_TUKUMS_LATVIA

 

CRΟΑΤΙΑ

0224_Klara Meterize_ 8 _CRΟΑΤΙΑ

 

GERMANY

0243_Melina Tsiba_13_BERLIN_GERMANY

 

KUWAIT

4001_Hoor Alserfi_6_KUWAIT

4023_Abdullah Al Saffar_7_ KUWAIT

4031_Nura Ahmad_13_DOHA_KUWAIT

4048_Alaa Al Othman_15_HAWALLY_KUWAIT

4049_Marian Fahad Al Ereman_17_ATFARWANIYA_KUWAIT

4050_Deema Jarrah Sanad_5_Hateen _KUWAIT

 

PEROU

 

 

ESTONIA

-2H9- ARAND HAAV -10AGE- ESTONIA

X-2H28- AELO KIRISTAJA -16AGE- TALLINN ESTONIA

 

UKRAINE

FC18-12 VERONIKA KOULIKOVA 9AGE ODESSA UKRAINE

FC18-13 POLINA ZAITSEVA 11AGE ODESSA UKRAINE

FC18-11 DANIELA MIELOGRIVAIA 6AGE ODESSA UKRAINE

(3H-19) VLAD MUKOVOZ -10AGE- KHARKOVSKIY REGIONS UKRAINE

 

RUSSIA

-21H44- CHRISTINA ZAKHAROVA -7AGE- VLADIKAVKAZ RUSSIA

-21H51- TANIA CHINGIZOVA -6AGE- NORTH OSSETIA ALANIA RUSSIA

-43H29- VALERIYA MERZLYAKINA RADUZHNIY RUSSIA

-43H42- KATYA SEMICHEVA -8AGE- RADUZHNIY RUSSIA

-53H2- EKATERINA BYKOVA -6AGE- KRASNOYARSK RUSSIA

-65H1- ONNET BORODICHINA -7AGE- OMSK RUSSIA

-65H6- ZLATA ANDREEVA -10AGE- OMSK RUSSIA

 

LITHUANIA

-16H3- GRETA KONOVALOVA -15AGE- JONAVA LITHUANIA

-18H3- DEIVIDAS KATKUS -14AGE- KLAIPEDA LITHUANIA

FC5-4 KAROLINA  MOTIEJUNAITE 7 AGE  VILNIUS LITHUANIA

 

BELARUS

(56H-13) DASHA PUHLOVA -6AGE- VITEBSK BELARUS

(56H-19) ANNA SOKOLOVA -9AGE-  VITEBSK BELARUS

(56H-21) POLINA FEDOSOVA 10AGE VITEBSK BELARUS

(56H-29) DASHA SUSHUNSKYA -11AGE-  VITEBSK BELARUS

 

TURKEY

-34H2- BENGISU YAZANEL -8AGE- ANKARA TURKEY

-37H5- ALP ERTAN -11AGE- IZMIR TURKEY

-37H16- SELIN TUNCER -8AGE- IZMIR TURKEY

-37H19- KAAN TUNCER -6AGE- TURKEY

(52H-27) MINESU BASTURK (9AGE) INSTABUL TURKEY

 

ROMANIA

-46H11- NICOLE STEFAN -13AGE-  TARGOVISTE ROMANIA

X -46H7- BIANCA BUZILA -12AGE- TARGOVISTE ROMANIA

 

CZECH REPUBLIC

-31H15- VOJTECH JANU -9AGE- CZECH REPUBLIC

-31H8- KATERINA DROSCINOVA -11AGE- CZECH REPUBLIC

 

KOREA

FC17-34 WON GYU JEONG 6AGE  ANGSUNG KOREA

X-44H92- CHEUL HWAN NAM -8AGE- KYBGKI-DO KOREA

 

INDIA

FC 15-21 SHANTI DEVANAND 7 AGE NAVI MUMBAI INDIA

FC-23 KING SHUK MATZUMDER 9 AGE NAVI MUMBAI INDIA